Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • humilislupus

    tag

    Sziasztok. Nem tudom mit tehetnék. Van egy amd radeon rx 460 videokártya egyik gépben amivel a unokaöcséimmel multizni szoktunk iskolaszünetekben. Még új korában elkezdödött nála valami ,amit félre értettem és nem garanciáztattam. Bekockásodott a képernyő majd lefagyott,vagy újraindult a gép. Ezt elkezdte naponta megcsinálni.Arra gondoltam hogy lehet hogy nem megfelelő drivert szedtem le hozzá ,ezért lecseréltem a drivert,és láss csodát , fél évig ment lefagyás nélkül. Aztán elkezdett újra naponta lefagyni ,gyors ráfrissítettem a driverre és megint hónapokig semmi gond nem volt vele max.terhelés allat sem,akár órákig terhelve. Aztán mikor elöjött újra a probléma és szóltak nekem ,hogy lefagy a gép mindennap1-2-szer ,akkor már automatikusan néztem hogy van-e új driver ,és általában volt egy pár napos friss driver,ami meg is oldotta a problémát. Ezért :DDD azt gondoltam ,hogy valahogyan a windows értesül mindig az új driverről és arra optimalizálja magát a régebbivel ezért már nem müködik olyan jól. Évekig játszottam ezt és mindig megjavult a kártya az új drivertől. Aztán az utóbbi nyári szünetben nem segített az új driver ,és azóta egyik új sem . Akkor jöttem rá hogy lehet hogy mégsem szoftveres a probléma hanem a kártya hibás amikor egy hete már lejárt a garancia. Természetesen újra lett pasztázva ,drága jó anyaggal ,és egy jól szellőző házban van. Levettem a teljesítményét kicsire de még igy is lefagy sima word vagy böngészés közben naponta 1-2-3szor. ITT JÖTT MOST MÉG EGY CSAVAR: Pici hittel ugyan ,de 3 napja letöltöttem a novemberi legújjabb(ajánlott )drivert. Azóta egyszer sem fagyott le pedig sokat hajtottam ,és mindennap éjfélig be volt kapcsolva. Vettem rá egy új hűtőt azt is felszerelem a napokban,de azt sejtem hogy nem ez a kulcs megoldás. Ti találkoztatok már ilyennel?

Új hozzászólás Aktív témák