Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IXTRO

    csendes tag

    Sziasztok!
    NVIDIA GeForce 8800 GTS 512-es vidkarim van és az a problémám van vele, hogy miközben CoD4-ezek átlag 78 fokon fut, miközben LoL-ozok, akár 80 fokra is felmegy és mindeközben a rajta lévő hűtőventilátor csak 45-50%on pörög. A CoD4-el még nincs problémája, de ha már elkezdek 1 LoL match-et, akkor azt végig sem tudom játszani, mert képernyő megáll, hang megáll és semmit sem tudok csinálni az újraindításon kívül. Amúgy mellé 4x1gb ddr2 800mhz-s ram és DualCore AMD Athlon Black Edition 7850, 2800 MHz proci van, ami átlag 40-45 fokos.
    Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám rábírni a ventilátort, hogy kicsit jobban pörögjön, ha felmegy a hőmérséklet? Vagy egyáltalán emiatt van, hogy nem tudok végigjátszani 1 LoL match-et?

    Mit mondott Krisztus a kereszten? - Hú de feszülök!

  • IXTRO

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nemrég ment tönkre a Geforce 8800 GTS 512 MB-s vidkarim. Tud-e valaki egy jó szerelőt, aki esetleg meg tudná javítani? Mielőtt tönkrement is voltak gondok a sz.géppel. LoL, WoT és CoD4 játszása közben gyakorta megállt a kép, a hang és nem tudtam semmit sem csinálni, azonkívül, hogy újraindítottam vagy ki majd be kapcsoltam a gépet. Ha csak újraindítottam, akkor mindig visszaállt a win. a legkisebb felbontásra, ha ki majd be kapcsolatm, viszont minden rendben volt ... Azóta már vettem bele +2 gb ramot a már meglévő 2 mellé, kicseréltem a 2 db 80 gb-os vinyót 1 db 500 asra és a tápot is ki kellett cserélnem, mert az is elromlott, vettem belle 1 450 wattosat asszem. Az újraindulások mellett CoD4-ben még az fps-em is nagyon lecsökkent és elkezdett akadni is a játék, abba is hagytam ... Ezek után kb. fél évre rá most cserbenhagyott végleg a vid kari. mikor bekapcsoltam a gépet a ventije felpörgött a vidkarinak, de képe nem volt a sz.gépnek ... Ezek tudatában tud nekem valaki segíteni, hogy ilyen esetben mit lehet tenni? Nem szívesen mondanék le erről a vid.kariról, mert eléggé jó és tökéletesen elég mindenre, amire én használtam a sz.gépemet.
    Előre is köszönök minden segítséget!
    Üdv Zsolt.

    Mit mondott Krisztus a kereszten? - Hú de feszülök!

Új hozzászólás Aktív témák