Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Pokolika #85044 üzenetére

    Csak ötletelni fogok.

    1. Pedig nekem is kábel jutna eszembe. Bár, ha akár órákra is megy hiba nélkül, fogós?! :F
    Tuti minőségű kábelt vettél másodszorra? Csatlakozó nem kontakthibás finom, óvatos mozgatásra?

    2. Egész véletlen nem köthető egy harmadik fogyasztó ki-be kapcsolásához vagy szimplán az elektromos hálózathoz való csatlakozáshoz (pl. egy gyenge minőségű tápegység, pl egy telefon töltő, stb...)? Ezt valahogy úgy tesztelném, hogy kihúzok mindent, amit csak lehet.

    3. Van más nagyfrekvenciás RF eszköz az ingatlanban? (Pl. egy kapcsolóüzem tápegység is ilyen, amire fentebb már utaltam, vagy esetleg maga a TV szolgáltatás kábel TV/DVBT? De ezek csak ötletek, nem tudom, hogy tudna-e zavart okozni.)

    #85045 AxBattler: ;]
    Nem véletlen írtam. Ahelyett, hogy én a magam hasznát nézném és lecsapnék egy ilyen olcsó kártyára, inkább a gazdaságot igyekeznék kifehéríteni és/vagy a korrektség szintjét emelni... Ugyanis van hova fejlődnünk ezen a téren... Lehet ebben a helyzetben nem igaz, csak megjegyeztem, mint empirikus tapasztalat útján egy átfogó konklúzió a belső magyar piacról. De erről ennyit, nem folytatom, mert nem akarom megnyit azt a csapot, amit aztán nem lehet visszazárni.... :B :C

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák