Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz SunMount3r #82006 üzenetére

    Értem, köszi.
    Én kifejezetten játszani szeretnék 3D-ben.
    Elvileg megvan minden:
    - kompatibilis monitor amit nem volt egyszerű találni, gyakorlatilag csak úgy van esélyed emberi áron elhozni, ha az eladónak gőze sincs, mit tud
    - szemüveg, ez szembe jött velem cserelehetőségként. Sajnos kiderült hogy ez még édeskevés, és akitől van annak a régi laptopja alapból tudta, beépítve a kompatibilis monitort és az infra jeladót a szemüvegeknek
    - USB-s piramis ami az infrát kiadja, ezt német aprón találtam és előre utalás után postázták egy német kolegám címére aki egy hónappal később jött hozzánk és elhozta
    - 1070Ti-vel a drivernek is mennie kell

    Csak ugye ott a dolog másik fele, hogy 2 gépet nem akarok, mert ugye sok-sok pénz még egy is.
    A rendes 1440p 144Hz monitoromhoz a 1070Ti már gyenge, a 3060Ti meg a spéci drájverrel nem kompatibilis.
    A 3DVision monitor, ami csak 1080p, syncet sem tud.
    Szóval vagy megoldom egy gépben 2 driverrel valahogy váltogatva, ha másképp nem megy akkor dualboottal, vagy nem tudom, azt biztos nem akarom, hogy ki-be kelljen szerelgetni mert azt biztos nem csinálnám.
    Alternatívan pedig eldönthetem, melyiket tartom meg. 1440p monitor + 3060Ti, vagy 3D vision.
    Esetleg mindkét kártyát eladom és egy 2080, 2080S, 2080Ti, azok még támogatják a 3D vision drivert.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák