Új hozzászólás Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz Grave_444 #78435 üzenetére

    Köszi mindenkinek megerősítést de akkor más tipp ezeken kívül amit csináltam már másnak sincs gondolom így mindenbe belegondolva tutti WIN frissítés okozza mert időben is egyezik a probléma ill. mindent végigzongoráztam sztem amit egy ahalndó megcsinálhat...

    Másra én sem tudok tippelni de nehogy már ezért Lapot Procit cseréljek.... Ez az tippem is a hozzászólás írás közben jött elő mikor írtam WIN10 újrarakva ... mert akkor ugrott be pendrivra is korábbi helyett már a 10. havit frissítettem korábban a saját rendszerem is lefrissült és addig semmi gond nem volt... Én meg keresem a hardware hibákat majd majdnem eladtam a Fury-X karim a Vega helyett ami lett helyette de mondom visszarakom a gépbe és akkor is csinálta nem is értettem...

    De ez akkor nem ismert bevallott hiba .. .külföldi fórumokat megnézem majd ... fő baj nem is LAP/CPU csere lenne mert lassan ideje lenne váltani, de nekem ezekhez ez bőven elég lenne... és a másik van egy ROG FRONT BASE panel amit már az új 1151 V2 lapok nem is támogatnak amit meg imádok ... :W :W

    Vissza lehet tenni a korábbi WIN10-et 10. havi előttit gondolom igen ... csak megint... váááá kipróbálnám azon mit mutat van-e para vele.. :F

    Visszaolvasok majd és akinek gondja van mind 4/8 -as procikkal mondjuk Proci csere se opció mert VEGA64 mellé i5.... 1151 v1-en annyira nem buli... mert az az alap VGA-m 1070 csak van nálam pont..

    Mondjuk ameddig megvan 7600K gépem kipróbálom lehet azzal a procival mi van van- hasonló PARA.. ha nincs akkor 100% 4/8 szálas procisok megszívták (direkt) váltsanak új platformra mert akadnak a játékok aha.... .értem én.. :U :W :W

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák