Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery0505

    tag

    Sziasztok!
    Van egy ASUS HD 7950 3GB GDDR5 DirectCU II TOP videókártyám. Ma egy kicsit gatyába ráztam a gépem, portalanítottam, kitisztítottam. Gondoltam megnézem a pasztázást is a videókártyán. Szétszedem, de látom ám, hogy csontszáraz a paszta (szürke volt rajta). Találtam még régről egy kis fehér pasztát, evvel átkentem a GPU-t is, és a bordát is. A kenés óta többet megy a kártya ventilátora, gondolom nem a legjobb minőségű ez a fehér paszta, amit felhasználtam rá. (Az összerakással nincs gond.) Néztem az MSI Afterburner-ben, hogy a GPU hőmérséklete 50°C alá nem megy. Normál használatnál, (böngészés, filmnézés) 60-65°C-körülre felmegy, feljebb nem nagyon. Normális ez? A felbontás 4K, amin használom a kártyát. Tudnátok-e ajánlani valami jó minőségű hűtőpasztát, amivel rendbe tehetném a kártya hűtését?
    A következő gondom, hogy mivel ez egy lassan 3 éves kártya, a ventilátorai kezdenek elég hangosak lenni. Tudnátok javasolni valami jó és csendes ventit amire kicserélhetném az ASUS ventilátorait?
    Előre is köszönöm a segítségeteket.

    "Failure is always an option." Adam Savage

Új hozzászólás Aktív témák