Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz TBMC #43024 üzenetére

    Üdv!
    Az eddig leírt javaslatokhoz még annyit tennék hozzá, hogy amikor le akarod pucolni a programot, ezt csökkentett indítási módban tedd. A problémát általában az okozza, hogy a registryben visszamardanak dolgok, és azok bekavarhatnak, hiába megy fel az új telepítés. Sajnos a CCleaner se mindig segít ezen.
    Nálam is volt talán 2 éve hasonló szitu. Tudom, hogy egyesek itt a fórumokon magával a sátánnal azonosítják az Advanced Systemcare 7.3-as karbantartó progit, de én már kb. 3 éve használom, soha semmi gondom nem volt vele, nálam kimondottan hasznos, ezt a Catalystos problémát is ezzel oldottam meg. A progi ingyenes változatában is van egy IObit Unistaller programeltávolító, ami a registryt is takarítja, ráadásul a törlés előtt tételesen megjeleníti, hogy a registryben milyen fájlokat akar törölni, amit manuálisan is tudsz módosítani, de a tapasztalatom szerint csak az adott programhoz tartozó bejegyzéseket akarja törölni.
    Egy próbát megérne.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák