Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    (#35963) Crytek : Legalább egy HD 7770 javaslok ez a kártya internetezésre HD filmezésre teljesen megfelelő esetleg alacsony grafikán játszani is lehet vele és persze kezel több monitort is(6ig).Az átalakítást úgy tudod megoldani veszel egy ilyet a másik kimenetre a kártyán megy DVI+monitor kábel és megy is a 3monitoros rendszer :)

    (#35967) Benyocska : Hali !:) A helyzet az hogy sajnos nem éri meg sem ramot sem pedig főleg nem VGA-t venni előre.A VGA öregszik a leggyorsabban én apránként építem a pc-met és azt fogom utoljára venni bele.HA rám hallgatsz és tényleg egy korszerű gépet szeretnél a későbbiekben meg várod a DDR4-es memóriákat alaplappal , jelenleg én is ezekre várok.A hírek szerint jövőre érkeznek addigra pedig az AMD és az NVIDIA is biztosan előrukkolt újabb vga-kal.Viszont ha költségvetésed engedi akkor nyugodtan vedd meg a kártyát vagy ramot de erre úgy tekints hogy kiszórtad a pénzt az ablakon :( Nem utolsó sorban az nem úgy müködik ha a proci nem bírja nem fogja kihajtani a vga-kat és a táp elég . . . Ha nem elég a táp a rendszernek tapasztalatim : Véletlenszerűen kikapcsol a gép és nem utolsó sorban instabil lesz az egész rendszered.Végszavam várj még vele megéri :C

Új hozzászólás Aktív témák