Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alx.Mercer

    aktív tag

    Sziaasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy a ma kapható okostelefonok, amik a 60-80-100k-es kategóriában vannak, mennyire alkalmasak igényesebb zenehallgatásra?

    Sok évvel ezelőtt volt egy Sony Ericsson K750-em, aminek tűrhető hangzása volt, de eljárt felette az idő. Azóta volt Samsung Wave-em meg most egy Galaxy S Advance van több mint 1 éve, de a hangzásuk kb a nullával egyenlő... Utóbbit próbáltam vagy 10 féle lejátszóprogrammal, amik közül a Power Amp-al sikerült némi javulást elérni, de rendesen kelett húzogatni a EQ-t, hogy egy közepes hangzás kijöjjön belőle...
    PC-n Foobar-t használok WASAPI kimeneten egy XONAR D1-el és azon az EQ be sincs kapcsolva, alapon megy minden és imádom a hangzását. Szóval a lényeg, hogy nem vagyok híve a különböző "hangzásjavító csodaszereknek", meg az EQ-t se szertem birizgálni, ha nem muszály.

    Nem HI-FI hangzás kell és nem egy 100k-es 300Ohm-os fejhallgatót használnék rajta, nem ezek az elvárások. Jelenleg egy Cowon iAudo 7-et használok egy Sennhesier CX300-al, amikkel maximálisan elégedett vagyok, szóval a mércét ez szolgálja. (a fülesből azért el tudok képzelni jobbat...)

    Egy Sony Z1 Compact vagy egy iPhone 5S megütné az iAudio 7 szintjét? (vagy bármilyen más, hasonló áru és tudású telefon)

    Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

Új hozzászólás Aktív témák