Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    Sziasztok,
    Barátnőm telefonjával történt, szeretnék véleményeket kérni, mi baja lehet?:

    Ma este tetetett a telefonjára (Honor 8) clear-coat protection sima fóliát. a sarka egy picit már be volt repedve a telefonnak (<1cm), de nem érte el a kijelzőt, illetve probléma se volt vele (kb 3 hete ejtette el). Miután felhelyezték a fóliát, észrevette, hogy csíkos a kijelző az ikonok mentén függőlegesen. A fóliások szerint nem lehet ettől, viszont közvetlenül utána lett ilyen a telefon, előtte semmi ilyesmi problémája nem volt. Eleinte feloldás után pár másodperccel kezdődött a csíkozódás függőleges sávosan, majd egész képernyő szemcsés lett, azóta pedig már ugrál a kép, pixeles, és már nem telik el pár mp sem mire elkezdi. Ha lezárja pedig az addigi csíkok helye bevillan (mint a tv ha elromlik).

    Csatoltam két képet róla (webkamerával készültek, elég gyenge minőségűek, de a lényeg látszik rajta).

    Egészen ledöbbentett a szervizesek reakciója, sajnos nem voltam ott én: félórán keresztül telefonálgattak, majd közölték, hogy nem az ő hibájuk, nem tudnak semmit csinálni.

    Mi lehet a probléma, mit tegyünk?

Új hozzászólás Aktív témák