Új hozzászólás Aktív témák

  • bewen

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van egy Sony Ericsson Aino-m, és van egy kis gond vele.
    Fényképezésnél folyton lefagy, kb. minden 4-5. fotó elszáll. Mentés közben egyszerüen kilép a programból, és a kép eltűnik. Ráadásul nagyon lassan ment, egy perc alatt jó ha 2-3 képet tudok csinálni. A videó funkció sem az igazi, nagyon akadozik, amit felvesz. Amikor visszanézem szabálytalan időközönként meg-megáll pár mp-re. Gondolom ezek nem normális dolgok.
    A fényképezővel már rögtön első nap előjöttek a problémák, akkor frissítettem a szoftvert, ettől egy pár napig nem volt gond, majd megint elkezdett kínlódni.
    Aztán elvittem szervízbe, ott újratelepítették a szoftvert, de már aznap újrakezdődtek a gondok. Azt mondták, ha még mindig csinálja, akkor márkaszervízbe küldik. Remek, megvan egy hete a telefon, és máris hetekre oda kell adnom. :(
    A kérdésem: tapasztalt-e vki hasonlót, és ha igen hogy oldódott meg, egyáltalán megoldódott-e? Létezne, hogy ez nem szoftveres probléma?
    Ez így baromi idegesítő, remélem nem jellemző ez általában az aino-ra és csak én fogtam ki egy selejtet.

Új hozzászólás Aktív témák