Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martoslaci

    csendes tag

    Szép napot Mindenkinek!
    Totalcmd 5.51 van a laptopon. Akaratlanul mellényomtam valamit, amitől a Total Commander bal oldali fájl ablak függőleges görgetője alulra került, a fájl ablak fejlécében a "Név-Kiterjesztés-Méret-Dátum" nem állítható. A jobb oldali fájl ablak, és annak fejléce nem változott. Az lenne a kérdésem, hogy van e valamilyen default lehetőség az eredeti állapot visszaállítására? Újratelepítés után is ez a jelenség van.
    Előre is köszönöm, ha célravezető tanácsot kapok: martos laci

  • martoslaci

    csendes tag

    A Totalcmd 5.1 bal fájlablak görgető az ablak aljára költözött, a kit. -méret- dátum sáv nem állítható. A hiba újra telepítve is fennáll. Valamit elnyomtam. Hogyan lehet a tcmd helyes működését visszaállítani? A WIN XP (SP3)-ban van valamilyen lehetőség a jelenség megszüntetésére? Nagyon megköszönnék valamilyen használható tanácsot. Üdv: öreg laci.

  • martoslaci

    csendes tag

    Szép estét Mindenkinek!
    Mercury P4 alaplapot használok WIN XP SP-3 OP rendszerrel. A közelmúltban CD-ről feltelepítettrem a CSR-Harmony Bluetooth programot. Első használatkor egyetlen .jpg képet lehetett átvinni, többet a Máriának sem. Másnapra eltűnt a Bluetooth ikon a gyors indítóból. Eltávolítottam, majd újratelepítettem volna, de az "új fájlok másolása" résznél "vissza-eltávolítás-mégse" választást adott, és ettől nem tágított. Rákattantam az eltávolításra, ezután végigcsinált egy uninstallt, úgy kezdett el telepíteni, meglehetősen lassan. Kb. fél nap alatt befejezte a telepítést, próbaképp egy .jpg fotó átment, több nem. Másnap bekapcsoláskor megint nincs meg a Bluetooth ikon a gyors indítóban.A kereső nem találja a Bluetooth fájlt, pedig ott van. "Kapcsolja be a Bluetooth Rádiót", a válasz: "nincs meg a fájl". Kérdés: Mit kell elkövetnem, hogy egy nyűves telepített program működő képesen fent is maradjon? Tisztelettel martoslaci

  • martoslaci

    csendes tag

    "Na, most már tele van a tököm a Windows 7 Ultimátéval ! Este kilenckor fel akartam telepíteni a Bluetooth-t, most éjjel fél három van, és kénytelen voltam minden ágálása ellenére kinyomni. Már bekapcsoláskor elkezdte a hülyítést, “Várjon, a Windows konfigurálást végez.” Egy félóra. Az Install Shield Wizzard kicsomagolt, elkezdte a telepítést, kb. egy órán keresztül fájlokat másolt, már majdnem kész volt, mikor “Hiba történt a fájlok másolásakor.” Visszakeresés : egy félóra. “A telepítés meg lett szakítva, ha folytatni szeretné a telepítést, indítsa újra a telepítőt.” Újraindítanám a rendszert, “Várjon,1/34 frissítés telepítése, ne kapcsolja ki a számítógépet." A jelen Windows nem legális példány. ” Erre kinyomtam. Van a gépen Win XP, engem nem fog szívatni a Microsoft, azért, mert egy jól bevált operációs rendszert pusztán üzleti érdekből képes kiútálni a világból! Azért a szemük kisülhetne ! Sebaj, BIOS-ba be, prioritás beállít,… és az agyvelőm eldobom! A gép nem látja a HDD-t! Na, erre már lehet gombot varrni !"
    martoslaci

Új hozzászólás Aktív témák