Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz regener #35619 üzenetére

    Szia! Az meg volt, ott semmi nem volt hasonló vagy más gyanús néven, mindent kipróbáltma már, amit csak tudok meg szoktunk kapásból. Malwarebytes talált valamit a windows mappában, azon belül már nem tudom pontosan hol és mit (ha jól emlkszem adware/spyware volt), azt töröltettem, de ezután is megmaradt mint kereső a címsor helyén, sőt IE, chrome és opera is alap keresőnek átállt rá. :Y :(( Megoldás az volt, hogy átállítottam bennük az alapértelmezett keresőt másra, majd töröltem/eltávolítottam ezt a mocsadékot. Ez firefoxnál nem működött. Security essential nem talált semmit. :((( Végül visszaálltam 2 nappal ezelőtti visszaállítási pontra. Ez megoldotta. Most minden böngésző jó, eltakarodott belőlük, ill a két mappát is le tudtam törölni amiben ott hagyott 1-1 dll-t a két másik progi uninstall után. Annyi negatívum maradt, hogy a firefoxhoz le kellett szedni a google kis ablakos keresőt jobb felülre külön, mert az kinyíródott/eltűnt, valamint, ha beírok valamit a címsor helyére akkor most nem kezdi googlizni, hanem csak nem találja az oldalt és kész, mert nem keres, csak lépne rá. Ennyi baj legyen, majd egy firefox reinstall remélem megoldja, mert azért az csak kényelmesebb/hatékonyabb volt hogy nem kellett átkattingatni a keresőablakba jobbra. :U

    Tippet köszönöm, ez az unlocker még jól jöhet később! :R

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák