Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Próbálkoztam már egy-két helyen itt a fórumon a problémámmal, de eddig eredmény nélkül, szóval itt is felteszem, hátha itt van valakinek használható ötlete.
    Szóval ma reggel bekapcsoltam a gépet, megnyitom az intenetet, és minden előzmény nélkül ez fogadott:

    Magyarán a Google.hu használhatatlan, a keresőbe hiába írok be bármit is, ez a kép fogad.
    Mind az IE, mind a Firefoxnál hasonló a szitu. Lefuttattam az MSE-t, a SuperAntispyware-t, a Malwarebytes-t, a Spybot SD-t, de semmit nem talált. Próbáltam rendszervisszaállítást, nem segített. Ezt az OpenDNS-es szart nem találom a bővítmények között, sem a telepített programok között se. Honlapokat már csak a Kedvencek, vagy a Könyvjelző menüből tudok elérni, de ott is, ha megnyitok egyet, ilyen csúfságokat látok:


    Szóval fontos lenne a dolog, mivel a pénzügyeimet is a neten intézem, de így nem merek lépni semmit.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák