Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    Vajon miért állnak meg a YouTube videok 3 perc körül, ráadásul nem mindig? Nem fagy le, csak tekernek a kis pöttyök, és nem a stream nem töltődött le a szürke csík szerint, mert az végigmegy. Ha kattintok az idősávon, akkor elindul a lejátszás.
    IE és Firefox-ban is rossz (más ugye a FlashPlayer, és az aktuális utóbbi 2 verziót is megpróbáltam), más hálókártyával is ugyanez (notebookról van szó, wifi-vel, és a vezetékessel is csinálja), a HW gyorsítást próbáltam kikapcsolni a böngészőkben, semmi változás. Az összes olyan programot eltávolítottam, ami szerintem valamilyen szinten végezhet hálózati szűrést (spwarekereső/vírusirtó/ilyesmi elvileg már nincs telepítve). Az OS HDD-je nem tartalmaz ismert spyware-t/vírust, 3 vírusirtó szerint (másik gépen vizsgáltattam meg). netsh winsock blabla megvolt. Az Internetelérés egy céges háló, más gépen nincs baj (de a gép amúgy is ezzel a hibával került a kezeim közé, tehát ennek nem kellene köze legyen hozzá). Valaki segítsen kérem, ha tud, mert belebaszok egy SP3-at a notebookba (ez egy kalapács, Service Pack 3 felirattal, még az XP-hez készült).
    Szerintem valami hálózati probléma lesz, csak nincs több ötletem. :(
    (Win7x64 HP az OS egyébként.)

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák