Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    Üdv!
    Frissen feltett win7-64bit (ezelőtt xp volt) és egy tp-link wireless kártya esete:
    A win7 magától feltesz egy drivert, vsz. a chipsethez (azt írja, Realtek 8185 bővíthető vezeték nélküli eszköz); de azzal elvileg megy, gyakorlatilag mégse: wpa passkey jó, elvileg csatlakozik, de IP-t már nem kap DHCP-n. A driver, azt írja, 2006-os :F a kártya újabb típus szerintem.

    Gondoltam ez a driver nem passzol (másik gépről minden beállítás ellenőrizve), próbáltam feltenni azt amit a kártyához adtak/letöltöttem a gyártó honlapjáról; de az (a kettő ugyanaz, látszólag nincs újabb verzió) nem települ fel. Se a utility-vel feltéve, se manuálisan. Digitális aláírás hiányára hivatkozik. Nem ajánl fel választás hogy ha akarom ennek ellenére feltegyem.

    Boot közben f8 nyomása és a driver digitális aláírás erőltetésének kikapcsolása nem segített (ugyanúgy nem tette fel, ugyanúgy az aláírásra hivatkozva).

    Próbáltam Vista driverrel is megetetni, ott nem panaszkodott az aláírás hiányára, de persze nem működött.

    Mit lehet tenni? Hogy lehet rávenni hogy elfogadja a gyári drivert? Vagy más lehet a gond?
    (a kártya egy nappal azelőtt XP-vel hibátlanul ment)

    Kösz előre is!

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák