Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    Kedves windows 10 expertek! A win7 támogatás megszűnése miatt kénytelen-kelletlen átálltam win10-re, sok egyéb mellett az egyik bosszantó különbség a két oprendszer közt a bejelentkezési képernyő. Win7-en a felhasználók mindig ugyanolyan sorrendben vannak, és indítás után ha nincs máshogy beállítva, nem jelentkeztet be automatikusan. Na most win10-en mindig az utoljára bejelentkezett felhasználó van felül, és csak azt lehet beállítani, hogy a jelszóvédett felhasználó újraindítás után lépjen-e be automatikusan vagy sem. Elég sokat gugliztam a témában, de nem találtam megoldást. Nálunk egy jelszóvédett és egy jelszó nélküli felhasználó van. Ha én léptem be utoljára jelszóval, akkor a bejelentkezési képernyő vár bekapcsoláskor, de ha a gyerekem, akkor bekapcsolás után belépteti automatikusan, onnan ki kell lépnem, kikeresni alulról a saját felhasználómat, kattintani, és belépni.
    Anélkül, hogy a másik felhasználót jelszavaznám, amit nem akarok, meg lehet oldani, hogy úgy működjön az egész, mint win7-en? Bekapcsolás után eddig 1db enter és a jelszó elég volt a bejelentkezéshez. :(((

Új hozzászólás Aktív témák