Keresés

Aktív témák

  • Meza

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom hol lehetne leginkább feltenni ezt a kérdést, mert kifejezetten USB-s totyik nincs, úgyhogy gondoltam ide lesz a legjobb:

    Szóval a probléma az USB kapcsán merült fel. Adott egy Raidsonic Icy Box USB-s előlapi panel, amin van 4 db USB 2.0, és 2 db USB 3.0 kivezetés. (Ezen kívül front panel audio is, meg egy "1680 in 1" :) kártyaolvasó is, de az nem érdekes most.)

    A gond az, hogy az USB előlapi csatiján nem tudok csak kis fájlokat másolni a pendrive-omra. (2 penyóval is próbáltam, egyikkel se ment, tehát v.szeg nem a penyó hibája). Ha 30-40MB-ot meghaladja a fájl mérete, akkor a feléig elmegy a folyamatjelző, aztán megáll. Formázni a penyót viszont WIN7 alól lehet, teljesen jól megy, másolni/mozgatni viszont nem tud, úgyhogy nem tudom mi lehet a baj. Gondoltam átdugom az alaplap másik vezérlőjébe, de ott is ugyanezt produkálta. Az USB 3.0 rész az műxik, meg a kártyolvasó is. Mind a 4 2.0-ás portról ezt produkálja.
    Ez szofveres hiba lehet, vagy rossz a vezérlője esetleg a panelnak?De akkor meg miért lehet formázni? Sőt bármekkora fájlt törölni is tudok vele. :F
    Remélem tud vki segíteni...
    Köszi előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Olvashatatlan aláírás"

Aktív témák