Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    üdv. megszereztem az nba live 08-at. öszintén szólva, belépve a játékba, elkezdve egy spontán meccset elgondolkoztam rajtam, hogy ez-e az a játék. alaplapi vga-m van, radeon 1250. a settings-ben mindent maximumra raktam. elintidok egy meccset. semmi akadás. de mégis, annak ellenére, hogy mindent felhuztam maximumra, az összkép siralmas. nincsenek árnyékok, a parkett nem csillog...az emberek oylanok, mintha fából faragták volna őket, és a cserejűátékosok a kispadon, a birok, meg oylanok mintha papirból lennének.

    és ami fura, hogy a neten lévő in-game videókon meg sokkal szebb az összkép...most nálam van a hiba, vagy valóban iylen szar a kidolgozottsága? esetleg nem csak annyiból áll a grafika, hogy mindent felhuztam maximumra, hanem egy normális videókarival (geforce 8800) szépen nézne ki, ami támogat különféle shader-ezést meg pixeleket meg egyebet? vagy lehet vmit még állitan ia grafikán? mert siralmas....

    (az én tippem az, hogy talán a vga miatt lehet) - vagy az van, hogy konzolhoz képest ennyivel rondább pc-n?

    szted?köszi
    üdv

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz Vasinger! #2837 üzenetére

    majd a Force Unleashed PC-s verziója fogja borzolni a kedélyeket valamikor a közeli, vagy távoli jövőben kibővített tartalommal....meg brutál gépigénnyel...amúgy JK3....vagy a JK3 Knight of the Force mód..

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák