Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AeSDé Team

    őstag

    válasz Kódos #8156 üzenetére

    Ez csak rizsa, miután megírtam rájöttem hogy felesleges, de mégsem akartam törölni:
    Jódarabig én is lakk-koptató voltam, aztán az asztalomon a lakk kezdte megadni magát, akkor döntöttem úgy hogy veszünk a régi helyett egy újat, ami nagyobb és kényelmesebb. De két év után sajnos azon is fehér foltok kezdtek jelentkezni, ekkor döntöttem a pad mellett. Egy 3500Ft-ért vásárolt nagy méretű Sharkoon padot használok egy éve, elég sokat koptatom rajta az egeret, de nyoma sincs az elhasználódásnak, olyan mint az új, kényelmes és az asztalt is óvja.

    Szóval röviden ezért éri meg:

    -Szerintem az egérpad legfontosabb feladata hogy kímélje az asztalt és az egér talpát egyaránt, ez olyan egereknél lehet hasznos amelyek talpa nem cserélhető.
    -Kényelmesebb is, mert adott egy nagy puha felület az asztalon, ami mondjuk télen kellemes meleget ad a hideg fa helyett.
    -Nem keletkezik rajta olyan zavaró por réteg, mint ahogy az asztalon szokott, legalábbis nem érzékelhető.
    -A célzást nem feltétlenül javítja, de ahogy te is írtad, kiküszöbölhetők vele az asztal hibái, mert egy egyenletes felületet jelent, amely egész felületén ugyan akkora sebességgel csúszik az egér.
    -Bár ez nem feltétlenül az egérpad előnye, de ide írom: az én asztalom mindig tele van cuccokkal, és mióta van egérpadom azóta sosem kell játék közben ezt-azt arrébb tolnom a helyhiány miatt. Az egérpad tabu felület, nem pakolunk rá és kész! ;]

    Bátran merem ajánlani mindenkinek aki egérpadot keres: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák