Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz ollie #10573 üzenetére

    Akkor mákod van. Rengeteg bug van az első részben a mai napig, sok akár azt is jelentheti, hogy dobhatod ki a karaktered, mert ez-az eltűnik róla. A multi kód egy katasztrófa, ott olyasmi is előfordulhat, hogy kilépsz a 30, szintű karaktereddel, mikor legközelebb belépsz meg egy 1. szintű fogad, teljesen üres inventory-val. Plusz az apró. A patchelés meg tényleg viccesen ment mindig is. Sokszor visszaköszöntek korábban javított hibák, mintha azt sem tudnák, hogy éppen melyik volt az utolsó verzió. Csak fogtak egy kódot és kijavították abban a hibát. Hogy esetleg egy éves kód volt, netán beta, az nem számított. Van bug, amire egyáltalán nem találtak megoldást. Nembaj, volt rá egy workaround, amit egy felhasználó megírt a fórumukon. Szóval fogták, és azt az ini módosítást letöltötték mindenki gépére. Igen, ezt ők patchelésnek hívták. Szép és jó, csak annyi vele a probléma, hogy akinek addig nem jött elő a probléma, annak onnantól kezdve induláskor összehányta magát a játék. Természetesen ez sem az ő hibájuk volt.

    A Steam Cloud integrálása is érdekesen sikerült, sokaknak emiatt veszett el a karaktere, vagy vált simán elérhetetlenné, mert a játék rosszul szinkronizált. A játékos gépén helyi mentésben ott volt ugyan a karakter, csak azzal a játék nem volt hajlandó foglalkozni (akkor meg mégis minek generált helyi mentéseket?). Ja, és ez természetesen a Valve hibája, mert a Steam Cloud-hoz nincs utólagos hozzáférés, ami oda fel lett töltve, az ott is marad, módosíthatatlan, stb. Ehhez képest pl a King's Bounty: Armored Princess és későbbiek esetén ha törölsz egy helyi mentést a játékban, akkor az törlődik a cloud-ból is, és felszabadul a helye. (Ha csak simán a vinyóról törlöd, akkor viszont szinkronizálódik helyi mentésként is.)

    Emellett ahogy hozzáálltak a betateszterekhez, meg úgy általában a játékosokhoz...

    Eldöntöttem, hogy soha az életben egy kanyit sem adok nekik többé. A Steam accomról is töröltetni fogom a kódhulladékjaikat. (Igazából nem tudom miért nem tettem meg már.) A pénzem mondjuk így sem fogom visszakapni, pedig a beta még többe is került, mint a végleges. (A beta-t ráadásul sajnos nem lehet eltakarítani a library-ből.)

    Ilyen szintű inkompetenciát nem sok fejlesztőtől láttam eddig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák