Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    Nekem a Szemeimmel lenne bajom.
    A lényeg hogy ha este Sokáig gépezek az nagyon sz@r és másnapra kicsit be van gyulladva. Ez délelőtt elmúlik, de még másnap érzem, hogy túleröltettem.
    Sajnos esténként ilynekor érzem, hogy le kell állnom és fölállni, és hagyni.

    Régen Crt monitorunk volt jó szar képfrissítéssel. Ami azt jelenti hogy nem akarta a 85 HZ se vinni és 60 HZ en volt...és egy idő után tönkre is ment mert állandóan remegett a képe.
    De csak picit, de láthatóan. (Szemgyilkos)

    Azóta Van Laptop LCD vel ami ugye nagy válátás és végre fellélegezhetett a szemem.
    De mostanra rájöttem, hogy azért ennél is fenn áll a fentebb említett probléma.

    JaJ csak azt ne mondjátok hogy pihentessem... igen igen óránkétnt 10perc....
    De itt most nem erről van szó: Jó pihentetem. De ha visszülök a pihenő után ugyan úgy szar.
    Egy 10perc múlva megitn pihenhetnék.

    Amit megfigyeltem a laptopnál, hogy napközben egész normális, csak este van a bibi.

    NA azt tapasztaltam, hogy a laptop képernyője nagyon tükröződik.
    Este pedig 3 lámpa is ég a szobámban: a plafonon és másik kettő az asztalon.
    Ezeknek fénye nem világít a szemembe, de a monitorról néha vissaztükröződik.
    MÁr pedig ez nagyon rossz, mert akkor a monitor különböző terlületei más megvilágítással "rendelkeznek", amihez a szemem képtelen alkalmazkodni. Pluszba még "túl sok is lehet a fény mennyisége.

    Jó kapcsoljam le a lámpát, de akkor írni nehéz lenne. Meg tudtommal az se jó ha csak a monitor világít.
    Na szóval van -e más is ezzel így? MIt lehet ezzel tenni? Vagy csak figyeljek, hogy egy lámpa menjen a háttérben a monitor mögött távol?

    [ Szerkesztve ]

  • TAKÍÍ

    tag

    Nem találtam jobb topikot a kérdésemre.

    Léteznek elvileg ebay-en ilyen fülhallgató zsinór rendezők:
    [link]

    Barátnőmnek vennék egyet szülinapjára. A gond csak az hogy gyorsan kéne. Tud valaki boltot ahol ilyenek vehetők?

Új hozzászólás Aktív témák