Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz Mochi #49144 üzenetére

    Nekem nincs baj a Driver Boosterrel. Szerintem az Uninstaller mellet ez a másik jó iObit cucc. Uninstaller kitörli a maradékot is legalább.

    Amik nekem vannak PC tisztításra, stb.:

    Driver Booster (iObit)
    Uninstaller (iObit)
    Malwarebytes - Anti Malware
    Avast!
    Registry Cleaner

    Csak egy jó töredezettség-mentesítő progi kellene, tudtok ajánlani?

    [ Szerkesztve ]

    El errar es humano y el perdonar, divino.

  • MrDerekas

    addikt

    válasz Mochi #49144 üzenetére

    Egy próbát mindenképp megér. Mondjuk az, hogy mindig másik slot és másik modul, az elgondolkodtató. Nem tudom mennyire szedted szét a géped, de lehet egy proci ki-be megoldaná ezt a mem-vezérlős hibát. Mindenesetre valami nagyon nem stimmel ezzel a működéssel.

    Szerk: A WD sem garancia. Nálam halt meg 4 nap után egy terrás kiadás, amire aztán egy hónapot vártam, hogy visszautalják az árát, mert csak kotlottak rajta és szakvélemény, se csere nem akart történni. Digitálisan az asztalra csaptam és jött a lóvé. Fanyalogva vettem helyette egy samut, de azóta is teszi a dolgát. (4 éve) A többi WD meg megy és megy és megy a beszerelés napja óta :)

    #49145 holozis_HUN Revo Uninstaller a tökéletes nekem, mint eltávolító. Sok gondtól megszabadított :) Töredezettségmentesítésre (lehet kiröhögni) de a rendszer beépített alkalmazását használom. A filmes, mindenes tibes vinyókat 0% töredezettségen tartja. Nem igazán hittem neki, de a másik kedvencemmel a piriform féle Defraggler progival ellenőríztem és nyugalom van :)

    [ Szerkesztve ]

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák