Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smktrooper

    senior tag

    válasz Smiley #44720 üzenetére

    "ha nagyon meleg ugyis lekapcsolja magat."

    Tömören röviden a lényeg az, hogy az ilyen eshetőséget elkerüljük.

    Én a 40 fokos alaplapi környezetre esküszöm, de minimum 50 C° alattira. (Ebből eredt a "vita") Innen még soha nem nem ment fel egyik alkatrész hőmérséklete sem 80 C° fölé.
    [link]
    Legalábbis én úgy látom, hogy ez nagyon stabil rendszert eredményez. Illetve az általam leírtaknak megfelel, hogy az anyagminőségnek köszönhetően milyen beállításokat használhatunk, illetve a magasabb órajel általi plusz hőmérséklet az általad is említett hőmérséklet ingadozást csökkenti egy stabil 2300 Fordulatú 70CFM=119m3/h ventillátor kiséretében. Jelen esetben az alaplap üzemi hőmérséklete 36-42 C° között ingadozik.

    #daa-raa
    Tehát >szerintem< ezek az értékek tekinthetőek normálisnak +-10% és ha egy vadi új alaplap nem ilyen hőmérsékleteket ad akkor nyugodtan vissza lehet vinni és kérni egy másikat. De ez csak az én véleményem.

    Az elállás joga.
    "Az Európai Parlament és a Tanács 2011/83/EU számú irányelvének, továbbá a fogyasztó és a vállalkozás közötti szerződések részletes szabályairól szóló 45/2014. (II.26.) Kormány rendelet szabályozása értelmében Felhasználó a megrendelt termék kézhez vételétől számított 14 napon belül indokolás nélkül elállhat a szerződéstől, visszaküldheti a megrendelt terméket. Jelen tájékoztató hiányában jogosult Felhasználó 1 év elteltéig gyakorolni az elállási jogát."

    Ui.:

    nagyon hasznosnak bizonyult ez a kis szakmai "vita", sok mindennek újra utána néztem felelevenedtek a régi hibák és megoldásai, illetve sok új értékes információhoz jutottam közben.

    :R

    Reboot

Új hozzászólás Aktív témák