Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    Sziasztok és tiszteletem itt mindenkinek.

    A segítségeteket kérném, uefi biossal kapcsolatban, mert elakadtam a nemüknek a tengerében, ez a uefi biosos gép nekem még az első.

    Az ujj cofigom ufei-biossal máma meg is érkezett és máris, sajnos gondjaim is vannak, lehetséges hogy USER error, de én a hajamat is tépem még most is hogy mit is hol találok is meg a beállításokban ez a?

    A konfig: Gigabyte GA-970 gaming alaplapom, AMD FX8300 processzorral és gyári hűtővel és 4Gb rammal és Gtx560 vga val.
    Az alaplapot a házába már be is építettem már és a vga-t is hdd-nélkül próbára és szépen elsőre el is indult és postolt is rendesen és jött a meglepetés is rendesen.
    A pendrive nem is bootol Linux live os-el.
    Az alaplapom nem is hinném hogy meg is híbásodott lenne, mert ujj garis és nem is boldogulok már vele.
    A másik gépembe dugtam a pendrivet és bootol Linux live os-el.
    Miket kelle be is állítanom ezt kérdezném?
    A lényeg már a bios reset is megvolt.
    Még egy kérdés, remélem nem láma de olvastam valahol, uefi biossal kapcsolatban hogy ha netre is van kapcsolva a gép, ő önállóan frissíti is a biost és én ezt nem is szeretném most jelenleg engedni is neki?
    Erre van e valami megoldás mert nem is tudom mi az igaz ebből?

    Minden segítségnek nagyon de nagyon örülnék, amit előre is köszönök.
    Üdv, István

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák