Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • novaos

    újonc

    Sziasztok! Látom sokunknak van gondja az Avast-al. Nekem és a kollégámnak viszont egyforma problémánk van, hasonlo a gépunk, viszont neki csak sima alaplapos hangkarija van, nekem pedig stúdiós. A lényeg hogy mindkettönkél ugyanez a probléma van Windows PRO 10 x64-es rendszeren fullos Avast Premierrel.
    Sajnos sehol nem találtam megoldást hogy mi okozza azt, hogy miután feltelepítjuk a tiszta, friss win10-re az avast premiert, utána minden windows ujraindítás után kb 1-2 óra eltelte után, akadozik a hang, szaggat pl, ha bongészoben mászkálunk, vagy lépkedunk bárhol a windosban. Nagyon zavaró főleg hogy én zenével dolgozom, és minden 2 órában ujra kell indítanom a rendszert. Annyi biztos, hogy miota Avastot használunk azota csinálja. Driverek rendben, a windows folyamatosan frissul, és mégis. Nagyon kéne a segítség! Előre is koszonom! :)

  • novaos

    újonc

    válasz Cs1csó #3681 üzenetére

    Köszönöm! Nagyon sokat forumozok ez miatt, de nagy megoldást nem találtam, egy illeto írta h neki is ilyesmi volt és hogy a tuzfalat miután kiinstallálta megszünt, viszont nekem arra szükségem van, és elégeddett vagyok az avasstal, a pénzt nem sajnáltam érte, de ha minden kotél szakad, valahogy felveszem veluk a kapcsolatot, viszont érdekesmod a kollégánál ugyanez, szinte ugyanazokkal a szoftokkal, csak én zenével dolgozom, más hangkarival és mégus ugyanez. Elotte NOD majd AVG-nk volt, ott nem volt ez. Nagyon szépen koszonom!

Új hozzászólás Aktív témák