Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Qru #8926 üzenetére

    Képzelem, most már nem csak próbálnának leszorítani, ha nem konkrétan bele terelnének egy buszmegállóba :DDD

    Angliába megszoktam hogy a villogó nyalókás zebránál átengedem a gyalogosokat. Kaposváron, 4 sávos, alacsony forgalom, járda szigetes zebra, lámpa nincs, vár a gyalogos, lassítok, megállok, nem indul. Intek hogy mehetsz, bizonytalan, egyet lelép, majd mellettem a paraszt padló gázzal elmegy a belsőbe körülnézés nélkül, lendületből lepadlózva. Ekkor vissza lép, addigra volt mögöttem 2 autó akik kurva anyáztak és a dudán maradt a kezük.

    Mondom én kérek elnézést. :N
    A hülye Angol egyből jelenetet rendez...
    Kis kultúrát próbáltam vinni a mindennapjaikba.
    Nem sikerült.

    rbalint88

    Egyetértek nagyjából ilyen a kocsi. 2 gyerek de már nincs babakocsi kb elég lenne. De ha nagyon nagy bevásárlás van vagy pakolás csak áthuppanok valamelyik furgonba. Messze utazásnál meg S80, és akkor az a limit azt tölthetik kockára aminek örülök, mert szerintem egy nyerges vontatót is tele töltenének így legalább van limitáló faktor (bár tavaly volt pár belföldi kiruccanásunk az XC-vel az is sima volt). Mikor babák voltak akkor volt az XC90, na az álom volt iker babakocsi + csomagok is elfértek. Jött a család? Elő a 3. üléssort és 7-en voltunk benne meg valamennyi csomag. Az egy nagyon nagyon praktikus és szerethető autó volt. Pláne a V8 :DDD Most is felemlegetik néha a rokonok hogy padlózom és 7 ember élvezi. Na jó a nőstények annyira nem de az az ő bajuk :))

    Macanon nem gondolkoztam annyira, kipróbáltam többet és nagyon magával ragad a vezetési élmény. Kell. Hátul nem is ültem benne, de az XC-be sem pedig megvan egy ideje. Sőt nem is emlékszem hogy melyik évben utaztam hátsó ülésen utoljára. Vagy hogy ebben az évtizedben volt e ilyen :F Általában én vezetek, ha engem vált valaki nagy ritkán akkor is elöl maradok. Amitől tartok az a csomagtartó. Hogy ilyen CT200h méret lesz. Bele fér e a 4 standard ikea pakolós dobozom mint az XC-be... (nem fog)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák