Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alusky

    aktív tag

    válasz radi8tor #16897 üzenetére

    Erről a "nem jelent meg a megbeszélésen" dolgokról jut eszembe. Polgimesterünk nekiugrott földutat felújítani, nem létfontosságú szakasz, vadászokon, traktorosokon, meg az ottani területek tulajain kívül senki nem használja. Az egyik telek a mienk mellette. Nem egy agyonhasznált út, nem véletlenül rá se néztek vagy 50 éve, mert egy már évekkel korábban felújítottat használnak a közlekedésre fölötte.

    Szóval idejönnek, kimérik, következő héten nekiugranak az önkormányzatos markolóval, traktorral, utánfutóval, fűrészekkel. És gyepálnak ki mindent a lerakott cölöpök között. Úgy hívott fel a szomszéd, hogy menjek már én is megnézni mit művelnek ezek. Odamegyek, nekem már a fáim közül kivágva néhány, a vastagja felrakva az utánfutóra, a vékony gallyak bedobálva a cölöp mögé a mi területünkre.
    Ember mondom, ti mi a f#szomat csináltok itt? Ott volt a polgimester is. Javítják az utat, megkapták rá támogatást. És erről mikor volt megbeszélés, mikor volt kiértesítés, mikor volt egyeztetés, hogy ti itt nekiálltok rombolni mindent? Mit keres a fám az utánfutótokon? Miért van bedobálva a gally szemétje a telkemre? A markoló amit kiszedett köveket mit keres szintén a cölöp mögött a telkemen?
    A kijelölésen belül az az övé, mondja. Nem b#zdmeg, az maximum az önkormányzaté, nem a tied, te nekem még egyet bele mersz markolni a földbe esküszöm megöllek. Akkor húztam ki egy karót a szőlősoromból és elkezdtem eltördelni a markoló kanalán, csak recsegett úgy csapkodtam vele meg téptem ketté kézzel és vágtam oda közéjük a darabjait. Takarodjatok el innen mert nem tudom mit csinálok veletek b+, de megöllek az k.. élet. Ordítoztam velük mint az állat, aztán eltakarodtak.

    Felső szomszédnak már elkezdték kibontani a bástyáját is, mert két métert belelóg a jelölésbe, már vagy 50 éve ott van az apja húzta fel. Eddig nem volt útban senkinek... Most hirtelen fontos lett egy alig használt úton.
    Megtettük a feljelentést a szomszéddal, hát ezt nem fogom hagyni, azóta áll minden. Úgyse nyerjük meg nyilván, mert valóban önkormányzati terület és akkor a fa is oda tartozik, de ez nem így működik, hogy pattan egyet a f*tymahuszár aztán nekiáll lerombolni mindent, meg beszórja a mocskot hozzám mindenféle egyeztetés nélkül. Az ilyen barmoknak meg kell mutatni, hogy vannak határok nem csinálhat amit akar akkor se ha egy valaki. Mivel meg nem ölhetem, marad a feljelentés.
    Ezt úgy fogják elzavarni innen a posztjából a választásoknál, mint a huzat, mert nem ez az első ilyen húzása amit művel.

    Tavaly kitalálta, hogy az utcánkba ami 70-ben épült, hogy akkor járda szerepelt a tervekben, meg kéne csinálni. Előkotort valami ezer éves papírt aztán azon rángatózott. Nem, ide biztos nem fog járdát csinálni mikor 12 házból áll az utca és óránként megy egy autó benne, minek? És itt is mindent el kéne dózerolni hozzá, mivel mindenki végigültette a bástyája tövét, autóparkolót csinált magának és a járda meg ott futna. A gyűlésen a lakosok elzavarták a francba, mondjuk azon én nem voltam ott, de jobban is járt, mert repkedtek volna a székek az asztal túlsó végére az biztos. Az is egy ilyen be nem jelentett húzás lett volna, csak úgy szóba került egy átlagos nyílt gyűlésen aztán az ott ülők háborodtak fel rajta. Lehet gyakrabban kéne ilyenekre járnom...

    Ez megmagyarázza itt néha a furcsa viselkedésem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz radi8tor #16897 üzenetére

    Ha emlékszel akkor sok-sok évvel ezelőtt pont ezen a phórumon próbáltam összekaparni egy tucat alapítótagot egy valódi autó-klubhoz. Pár lelkes virtuális vállveregetésen kívül senki nem mozdult. No komment.

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák