Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz cappa72 #11436 üzenetére

    Én csak 15-20 km-t tettem meg városon belül, és 3 atrocitás is ért. 🤷‍♂️

    1. Kanyarodósáv a főútvonalon, előttem egy Tucson, mögötte csak és kizárólag én, és engedi ki a szobor mellől, az alárendelt útról érkezőket (StreetView-n kék 1-es BMW). A harmadik elengedett után jelzésértékkel röviden megérintettem a dudát. Miután végre sikerült bevennünk a kanyart, félre akart volna álítani, ő legalábbis félreállt, de én elhaladtam mellette, aztán az alig párszáz méterre lévő lámpánál utolért, kihajolt az ablakon és elkezdett ordibálni. Visszaszóltam, hogy indokolatlan volt az udvariaskodás, tartsuk magunkat a KRESZ-ben meghatározott sorrendhez, mi ketten elhaladtunk volna, a többi meg azt csinál, amit akar. Végezetül mikor még csak piros-sárga volt, rátenyerelt a dudára, hogy induljak már, ez volt a kicsinyes bosszú? :DDD

    2. Visszafelé szintén a főútról kanyarodtam le balra, és ahol a StreetView-n a fehér Caddy áll, most egy szakadt Passat volt szakadt faszival. Akkor indult meg kifelé, amikor én is pont előtte voltam, egy karnyújtásnyira volt a bal első lámpája, és még neki állt feljebb, a "k" betűs szóval illette anyumat. Pedig nem gyökketővel vettem be a kanyart. :U

    3. Itt egy fordos bige meg akkora ívben kerülte a biciklist, hogy vészfékeznem kellett, nehogy frontálisan ütközzünk. Neki hosszan dudáltam, nem tudom, hogy felfogta-e, miért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák