Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz molnarpeter #10248 üzenetére

    Én sem szoktam bele menni részletekbe. Jó pár éve volt egy kocsi kozmetika de főleg bőrökkel / ülésekkel foglalkoztak. Mint vásárló voltam ott, beszélgettünk, megcsináltak ezt-azt, pár apróságot a Volvón.

    Mondta szeretné ha neki dolgoznék. Mondom köszönöm, érdekelnek a kocsik, de ez túl messze van nekem. 1:20 ha nincs nagy gebasz, oda is, vissza is. Fogok én majdnem 3 órát utazni 8 óra meló miatt...

    De ad céges autót, tankolja is. Mondom ez kedves, akkor se fogok a dugóba szopni 3 órát / nap.

    Kifizeti az oda utat és akkor csak a vissza van órabéren kívül. Hasonló pénzt ajánlott mint az akkori busz sofőr melóm de az 20 percre volt így nem váltottam, illetve jó környéken voltunk ahonnét a még jobb felé akartam menni nem pedig mordor irányába...

    Még sorolhatnék pár példát, de a lényeg hogy soha nem fogok tudni megegyezni egy cég tulajjal úgy hogy neki elfogadható legyen hogy ennyit ad egy alkalmazottnak. Cserébe nem egy ostoros állatka szintjén leszek, kvázi jó munka erő és kiváló probléma megoldó készség, jó kommunikációval. Kb otthagyhatná a céget rám és nem kéne aggódnia. Ez volt akkor, most ezen felül meg kéne győzzön hogy hagyjam abba amit most csinálok és 7 éve építek. Nem valószínű...

    Nekem ez elég hogy havonta hoznak 1-2 autót amin dolgozok + sajátok, így még hobbi kategória de pénzt is hoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák