Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz at11 #27119 üzenetére

    Ezt mondták külföldiában is, ez még semmi, sőt nagyon jó adat. Nekem akkor is sok, az 1S 2.6mA-t kér ilyenkor. 2 . 6 mA
    A 131mA ha leszamolod egy akku AmperÓráira, akkor egy 24 órás ácsorgás után tud meríteni. Ezzel nem lenne baj, de gondoljuk tovább mi ezzel a baj: Nem fullos akkuval indítom be az autót, mellé még rövid távot is megyek tegyük fel és újra meríteni kezdi így a kamera, újra beindítom, igen hamar lesz ebből gond. Nem szereti az akku, hogy soha nincs feltöltve rendesen. Nekem most, hogy itthon nem megy meg is látszik mennyit segít a dolgon:

    És erről a holt átlag user nem tud semmit, nekem is az autó küldött mailt h gázos az akkum. Néha nézem az akkut, de nem 2 naponta.

    Van neten több minta is róla, nekem is, de a szereplők nem publikusak nem tudom most megmutatni. Hosszú lenne elmondani mit csinál, de forog egy metódus alapján. 30 másodperc egy ilyen forgás. Én úgy vettem észre h nem követi a dolgokat, szóval nem baj ha jókor jó felé néz éppen ebben az ide oda forgó 30 másodpercben.

Új hozzászólás Aktív témák