Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz HornedReaper #13402 üzenetére

    Most komolyan, nem teljesen mindegy? A kínai is október 25-re hazudott processingel lett ígérve. Az még 1 hónap. Lenne, ha betartanák. 1-2 hét késés minimum benne van, de volt olyan presell ahol +1 hónap még simán ráment mire feladták. Ebay vagy banggood topikban lehet keresni...
    Egy hónapon belül meg ebből is nyilván lesz, az indiegogo-s szept. végére ígéri 70$ free shippingel, utána nyilván rendelhető lesz a banggoodon is.
    Ilyen presell-ben én csak olyant vettem aminél abszolút nem paráztam hogy mikor jön meg, és csak röhögtem az acsarkodó beírásokon. Amikor meg már a banggood írt hogy sorry, de még mindig késik, kérem vissza a pénzt vagy várok, akkor is írtam hogy nyugi, kivárom. Aztán valahogy olyan 3 hónapra jött meg a cucc.
    Ebben tuti benne lesz a pénzed idén, okt. 25-re mondjuk szerény optimizmussal 2 hetet számolva nov. 8 ami körül talán feladják. Az már vastagon a karácsonyi hajtás közepe (de már az okt 25 is), olyankor simán utazhat már 1 hónapot, aztán bekerül a mindig fürge magyar postához. Azok kari előtt ülnek rajta 4-6 hetet, reálisan jó ha valamikor januárban megkapod. És akkor van egy tyúklábas, olvashatatlan menüs, mandarin nyelven káráló valamid, amibe valószínű a nuance hangmotor többszörös mérete miatt soha nem lesz angol hangvezérlés a sima 70mai-hoz hasonlóan. Max valami duma csomagot esetleg beletolnak az oroszok ami kiüti a hangvezérlést. Bár az orosz változat is ott van az angol mellett már most, nem több hónap eltéréssel mint a simánál, nem hiszem hogy sok orosz venne kínai változatot.
    Ráadásul az értesítésnél nem kell előre fizetni, a presell-nél meg már elvették a pénzedet.
    Na meg kíváncsi leszek erre az 50% kuponra is, mi lesz belőle.
    Aztán okt. végén már szoktak jó akciózások is lenni, a mágikus 11.11 őrületről nem is beszélve, ahol nagyon jó árakat is lehet kifogni, és az sincs messze az állítólag okt. 25-től.
    Úgyhogy ilyenkor már karácsony előestéjén érdemes meggondolni hogy mit vesz az ember presell-ben, lassan már a nem presell-es karácsonyi ajándékok rendelését kell megkezdeni, mert ha csak 1 hónapos lesz a beérkezés akkor már a tavalyi tapasztalatok alapján a magyar postával nagyon be lehet cumizni. Sajnos a munkaerő hiány megoldása helyett a szolgáltatásaik lezüllesztésével válaszoltak a kihívásokra, a vásárlások felfutása meg nyilván a külföldi karácsonyi rendelésekre is átgyűrűzik, szerintem most még a tavalyinál is nagyobb cumi lesz karácsony előtt, tele lesz a Blikk a kegyetlen posta miatt üres karácsonyfa alatt zokogó gyerekekkel...

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák