Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Na konkrétan most kapok agyf@szt!
    Átraktam másik biztosítékra a hw kit sárga vezetékét, első próba nap, minden felvétel megvan az odaúton és megvan a hazaúton. Remek. . Második próbanap, minden felvétel megvan az odaúton, remek. Viszont a hazaút, az gyakorlatilag teljes mértékben hiányzik. A legelső felvétel megvan, amit még a parkoló mappába rakott, és az utána következő már rendesen a normal mappába, és a leállítás utáni legultolsó felvétel, gyakorlatilag keretbe foglalta a hazautat, de semmi több. Pedig az anyós ülésen ülve csatlakoztam telefonnal a kamerához, a kamera kijelzőn villogott a piros pötty és ott volt a REC szó is, a telefonon pedig néztem milyen szépek a polárszűrő miatt az esti ég és felhők. De akkor hová a jó anyjába lettek a felvételek? Nem a hw kitt és nem az autó biztosítéktábla hiba okozza a kimaradó felvételeket, hanem valami számomra megfoghatatlan hiba. És most ne gyertek azzal hogy már megmondtátok hogy a kártyateszt hibát talált, és hogy akkor az a kártya az rossz stb, stb, mert ez már rég nem az a kártya. Amelyik kártyán a teszt hibát talált az már rég az A500S-ben van és jól működik. Jelenleg ez a köcsög A800 azt a kártyát (se) nem tudja használni, ami ezt megelőzően szintén hibátlanul ment az említett A500S-ben. Látott, hallott már valaki ilyen hibát?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák