Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lusu

    aktív tag

    válasz Zewa #74113 üzenetére

    Szia!

    Alapvetően nem tűnik rossznak a leírás és a felhasznált anyagok is egész jók, bár talán a stinger kábel emlékeim szerint nem a legerősebb dolog :) Ami felesleges, ha már hangproci van benne és feltételezem Te szeretnél jó zenét hallani elöl és nem az utasaid, az a hátsó hangszóró nem kell (illetve ez nem teljesen igaz, mert rear fill-nek kiváló, de az már a végső simítások egyike egy jó rendszeren :) ) Helyette javasolnám inkább előre a 3 utas rendszert, vagy 2 út széles sávú hangszóróval.
    Szerintem a Zapco cuccai között böngészhetsz, pl. van nagyon jó 6 csatornás D osztályos erősítőjük beépített DSP-vel, vagy ugyanez a Helix-nél. Használt piacon is biztos előfordulnak időnként, de ha keresel valami hifi beépítős embert, biztos gyorsabban találsz használt motyót. Ebből ajálanék is egyet, az Apicella Auto Sound-ot, ha másért nem is, de hogy a környékeden ajánljon jó hifist biztos érdemes felvenni vele a kontaktot.
    Amire figyelni érdemes, az a beépítés minősége, érdemes már elsőre olyan jól megcsinálni amennyire csak lehetséges, mert később újabb munka ha azt is utána kell igazítani a minőségnek. Kábelezést ugyanezen okból kifolyólag érdemes már elsőre tisztes minőségből megépíteni. Ezekből nem tudok márkát ajánlani, nem tudom az usa-ban mik forognak.
    Ezen túl a legfontosabb része a dolognak a DSP hangolása, erre van Apicella-nak egy távmegoldása is, úgyhogy ha a rendszert és az autót fel is építed magad, erre a hangolásra, lehet érdemes rászánni a pénzt, mert ettől lesz igazán szépen szóló a jól megépített rendszer.
    Végül ajánlom neked Apicella és PS Sound videóit a youtube-on, szerintem maximálisan érdemes megnézni őket. Javaslom első körben PS Sound Sound Quality in Cars sorozatát megnézni :) Peti ugyan angliában él és dolgozik, de mivel ő is magyar, ha kérdezed kit keress az usa-ban biztos tud segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák