Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Octi

    aktív tag

    válasz _Gomba_ #693 üzenetére

    Ne haragudj, de nem értem a logikát a dologban. Leszólja az Impulse 30cm-es mélysugárzót (amit gondolom még életében nem hallott), mert az RTO erősítője szar :F
    Egyébként, az hogy szar, egy elég tág fogalom. Lehet hogy az RTO erősítője nem megfelelő a ládájához. Az meg hogy a régebbi JBL lenyomta nem jelent semmit. Lehet hogy kétszer akkora az RMS teljesítménye.

    Egyébként rengeteg olyan dolgot mondok neked, ahol ugyan azon a gyártósoron készül minőségi termék, ill. űbergagyi cucc. Az hogy egy soron készülnek, még nem jelent semmit. Az erősítője sem azért gyenge, mert ezen a soron készült, hanem mert ilyenre tervezték.

    Na mindegy. Szerinetm ez egy nyakatekert logika, nem is nagyon értem. Ez megint az az eset, amikor olyan dologról mond valaki véleményt, amit még nem is látott.
    Ajánlatom még mindig áll: Bármikor meghallgathatod a kocsiban, és TE alkothatsz róla véleményt ;)

    Amiket felsoroltál:

    - Alpine: Vannak emberi árú cuccaik, de minőségi darabok horror áron kaphatóak.
    - Magnat: Erős középmezőny. Én azért nem ezt választottam, mert tucatárú. Minden 2. autóban ez a gyártmány szól. Én pedig szeretem a különleges dolgokat.
    -Massive: Nem ismerem, nem is hallottam működni. EZÉRT NEM IS MONDOK RÓLA VÉLEMÉNYT.

    Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Új hozzászólás Aktív témák