Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyus87

    aktív tag

    válasz T-Tboy #28826 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Az utolsót el is vetettem. Volt egy olcsó, jobb állapotú flex4 mint a linkelt, csak azt elvitték, de nem bánkódok, mert a 3 közül talán ez a legjobb és nem is kellett sokkal többet fizetni érte. Egy pár karc van rajta, de nem érdekel, ha műszakilag kifogástalan, úgyis a vezetőülés alatt lesz. Most még azon gondolkodok, hogy idővel lecseréljem-e egyáltalán ezt az LG fejegységet(ezt még a párom vette), mert ez lesz a rendszer "leggyengébb" tagja elvileg, de ha csak a jelet adja, akkor tök mind1, hogy mi teszi ezt nem?
    Nekem eddig Kenwood és Blaupunkt fejegységem volt. A Kenwooddal nagyon meg voltam elégedve, az csakis azért került eladásra anno, hogy USB-sre cseréljem. Megvettem a Blau kingston mp47 sokszínű csili-vili típusát, külön öröm volt, hogy az USB-t nem az előlapra helyezték, hanem be lehetett vezetni a kesztyűtartóba, de ezzel minden jót el is mondtam róla, mert nem bírta a meleget, a tekerője csak rányomásra működött, mint ahogy a kijelzője is. Szívem szerint Pioneert, Kenwoodot Alpinet vennék, de lehet tényleg fölösleges lecserélni ezt az LG-t... 2 pár rca ezen is van... :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák