Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    történt egy olyan csodálatos dolog a minap, hogy a kiszerelt ládámat tettem vissza, szépen mindent mint eddig csatlakoztattam, be is kapcsoltam a fejet ment is minden tökéletesen szépen aztán kövi indításkor pukkant egy nagyot és arra lettem figyelmes, hogy a porvédő kupakon mintha átlöttek volna.... azóta megnéztem másnak nem lett baja, erősítő(k) ill. az első szett ((1 erő van a ládának és 1 az első szettnek, de mivel az első szett is pukkant amíg a ládát nem vettem észre, hogy elszakadt, ezért féltem hogy ment át arról is valami, pl. a jelkábelen keresztül, de szerencsére semmi)) namármost az lenne a kérdésem, hogy a mélyláda hangszórója mozog 9Vos elemmel ill még van itthon egy próbaakkum is, az is mozgatja.... Multiméterrel rámértem 4ohmos elvileg 4 és 3.5ohmot mérek is a multival.... tudok esetleg még valamit mérni vele -vagy máshogy kérdezem- megállapítható-e így, hogy esetleg elégséges a porsapkát cserélni, vagy teljesen meghalhatott a hangszóró?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák