Új hozzászólás Aktív témák

  • G@bi90MR

    aktív tag

    Sziasztok!
    Használ a csoportban valaki ISUDAR vagy PUZU DSP erősítőt? Mindenképp DSP-s erősítőt szeretnék venni, ár értékben nagyon meggyőzőek lennének és EU raktárból is kaphatóak.
    Pioneer DEQ-S1000A2, Axton 592DSP, PUZU PZ-D8 (sajnos csak kínából jöhetne, így az új szabályok miatt nem éri meg) ISUDAR D4. Ezeket néztem, a Pioneer-t venném, ha nagyon rosszak a többiek. Legjobban az Axton tetszene, szeretnék RMS-ben 70W-ot, de egy fél erősítő ára lenne még a Bluetooth kiegészítő hozzá ami tudja az OTG-t is kezelni. Az ISUDAR D4 nekem tökéletes lenne, viszont egy épkézláp leírás, specifikáció, user manual nincs hozzá. Írtam a gyártónak, de onnan se jött még válasz. Amit feltüntetnek 4x110W RMS-t, fenntartásokkal kezelem, a leírásában TDA8920 végfok szerepel, de az adatlapja alapján az csak 35W 4 ohmon, a B és C variánsa tudná elvileg a többit. Orosz fórumokon dicsérik mind a PUZU-t, mind az ISUDAR-t, de mélyebb elemzést, hazudás mértékét senki sem vizsgálta. Valakinek van itt tapasztalata ezen kínai csodákkal? Gyári fej és egy KICX ALN-250SA mélynyomó mellé keresném a jelölteket. Előre is köszönöm!

    mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

Új hozzászólás Aktív témák