Új hozzászólás Aktív témák

  • Greatest_War

    újonc

    Sziasztok!

    Két kérdéssel fordulnék hozzátok! Adott 2 autó:

    1: Fiat Punto II

    JVC KDX351BT fej.
    Szeretnék előre betenni egy költségtakarékos komponens szettet. Itt az autó sajátossága, hogy max 45mm körül van a beépítési mélység.

    Erre gondoltam egy MAC AUDIO Mac Mobil Street 2.16F szettet. 12 ezer forint körül, költségtakarékos megoldásként, de azért valahogy szóljon is (remélhetőleg sokkal jobban mint a pocsék gyári hangszórók , amelyeket sikerült lecserélni még pocsékabb Pioneer TS-G1710F szettre.) Ha teljesíti ezt, akkor számomra megfelelő. De ha max 15-ig tudtok ajánlani jobbat arra is nyitott vagyok!

    2: Fiat Bravo II (198)

    Adott egy kínai androidos fejegység, nevezetsen egy Erisin fejegység. Pontosan ilyen.
    4x45W Mosfet nélküli. Legalábbis nem írja.

    Itt még a gyári hangszórók vannak benne, de néha tompának érzem, amúgy sem túl erős ez az autó hangzás szempontjából.

    Itt gondoltam egy szolidabb cserére, ide sem szeretnék túl sokat költeni. Tanácsolták, hogy mivel gyengébb a fejegység, ide kisebb teljesítményű hangszórót tegyek. Jelesül aminek az RMS értéke 50 W körüli.

    Ilyen megfontolásból jött be a képbe a JBL Stage2 604C. Ha ez jó, akár maradhat is. Másik ajánlásból Mac Audio Power Star 2.16-t javasoltak.

    Max 30 lenne rá a keretem, ha ezen belül lenne a fenti paramétereknek megfelelő "lehető legtutibb" választás, akkor annak nagyon örülnék!

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák