Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe fiú

    senior tag

    válasz G.Zs. #7298 üzenetére

    Erről vitatkozhatnánk,de úgy nem nyilatkozok,hogy nem hallottam, hogy a te rendszered milyen.Mindenesetre a haverom nemrég építettet az autójába komplett Magnat rendszert(16-os komponens,B30 zárt láda,HQ22 erősítő) és számomra ocsmányul szól.Igazából azt mondanám rá,hogy szólni szól,de semmi átütő teljesítmény.Ezzel szemben az én kalaptartós rendszerem(nem fényezni akarom) sokkal átütőbb,dinamikusabb és szebben szól.Tartom,hogy van abban igazság,hogy tuc-tuc zenére az a jobb megoldás,ha több kisebb mélynyomó van.(Konkrétan nekem a kalaptartóban 2db 20cm-es mélyközép és két db nagyovál van 80hz-re vágva,szóval mélynyomóként tesznek szolgálatot).Szerencsémre egész jó az autó akusztikája/csomagtere,szóval elég szépen be tudja zengetni az autót ha arról van szó.

    Másik ellenpélda,hogy a másik autóba Elől-hátul komponens szett van,szubcsővel kiegészítve és szintén dinamikátlanul szól.Mondjuk itt szerintem a probléma a nagy csomagtér miatt van.

    Szó mi szó gondolkodtam,hogy kalaptartós megoldásom lecserélem egy komoly ládára,de arra a következtetésre jutottam,hogy a jelenleginél jobb megoldást,csak komoly pénzek árán tudnék elérni.

Új hozzászólás Aktív témák