Új hozzászólás Aktív témák

  • V8engines

    tag

    válasz pengusz77 #64785 üzenetére

    Na, visszakerestem idáig. Így már aki igényli, visszakeresheti az alaptémát.

    Sziasztok!

    Nos, nem keveset vártam a fej megérkezésére (meg kihordtam egy fránya influenciát is). Végül nem Ebay-eztem.
    De gyári új (persze 2016-17-es modell. Nem baj, mert ilyen kijelzőt akartam, amit állíthatok színben és nem csak fehér gomb és piros. Ahogy a poti sem kellett nekem.

    De képekben ilyesmi.
    Nem keveset faragtam, de minden visszaalakítható gyárira a műszerfalon. Ez kötelező alapelv volt nálam. (Persze ehhez be kellett szerezni ezt-azt pluszba.)
    Na meg ki látott már 2 Din-es műszerfalat ll-es Golf-ban? Az tegye fel a kezét! A Corrado-é nem játszik most, se más típusé!!! ;] :N

    A fej amúgy marha jó. Hangzása és beállításai hihetetlen. Mindenre, még hangszórók méretére formájára darabszámára is beállítható.

    Amire nem jöttem még rá, hogy miért nem viszi a Jpeg és Divx formátumokat. Papírformailag kötelező lenne neki pedig.

    Help me! Ha v.ki érti mit beszélek. Már felregisztráltam a vod.divx oldalra is, letöltöttem azt a sz@ros fájl-t, de nem értem. :W :W :W

    Adminok!!!

    Ha nincs hely, töröljetek amit kell. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák