Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picco

    addikt

    Udv topiclakok,

    kellene egy kis segitseg egy CAD-re hasznalt workstation epitesehez.
    Adott egy ismerosom aki foleg Catia es AutoCAD programokkal dolgozik, Rover-be epitendo alkatreszek tervezeset vegzi.
    Szeretne egy gepet otthonra, hogy tovabb tudja fejleszteni a tudasat es ebben kerte a segitsegemet. A baj hogy nem ismerem a program eroforras igenyeit es az interneten csak oltari nagy marhasagokat talaltam "optimal hardware configuration for cad" es hasonlo keresoszavakra.
    Az alap egy HP Z600-as lenne, de nem tudom hogy hany szalon dolgozik a program, mennyi memoriat zabal es milyen grafikus kartya (ha egyaltalan kihasznalja, gondolom igen) fekszik a programnak, netalan egy tesla kari is befigyelhet kesobb ha megeri.

    Valaszok johetnek priviben is hogy ne offoljuk szet a topicot :R

    [ Szerkesztve ]

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

  • Picco

    addikt

    válasz rgqjx #3855 üzenetére

    Hat ez igy eleg tag hatar, de legalabb akkor bebizonyosodni latszik amit sejtettem, hogy egy szalas teljesitmeny fontos. Azert ez a gep lett kivalasztva mert -munkambol fakadoan- nagyon kedvezo aron elerheto es tapasztalatom szerint megbizhato gepek. A monitor konfiguraciot a felhasznalora bizom, de 2 monitor mindig jo :)

    Muszaj quadro vagy gtx970 is ugyanugy megfelelne? Errol van valakinek tapasztalata?

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Új hozzászólás Aktív témák