Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i-sti

    senior tag

    válasz jozsi252 #40077 üzenetére

    Valószínű akkor én fogtam ki olyan keféket amiknek keményebb sörtéje aztán úgy visszacsap hogy ad vele kis vegyszert is.
    Ennek igen puha a sörtéi féltem, hogy durva lesz és fog karcolni de puhák a sörték nem karcolnak és nem csapodnak "annyira" vissza. Elégedett vagyok ezzel a kefével. Ami a gyenge pontja a markolat és a "szár" illesztése, onnan látszik, hogy olcsó-kínai szar, ha letörik majd okosban megoldom de a sörték SZERINTEM teljesen a használható kategória. :K

    Szállórozsdára mondjuk az IronX nekem jól bevált, szépen eltünteti a kis sárga pöttyöket, néha néha van hogy marad 1-1 ahhoz meg gyurma aztán kész.
    Még van egy kis D-TOX-om. Az is minden fekete/sárga pöttyöt leszedett. Majd mikor elfogy, kipróbálom az AW és írok ide.

    Detailingworld fórumot én is szoktam néha olvasgatni, nagyon jó dolgokra meg ajánlásokra lehet akadni, főleg hogy xy gyártó is képviselteti magát aztán lehet tőlük kérdezni.
    Ezen én is meglepődtem, hogy pl a BH képviselteti magát és több fórumban is hozzászólt, hogy mi a helyzet.
    Szubjektív dolog de ez annyit jelentett akkor nekem, hogy e miatt is az AW-t rendeltem. De nem csalódtam benne, ahogy sok YT-n feldicsértek szerintem teljesen jogosan. Nekem bevált.

    Amúgy azért lett most BH, mert a SG nem tudtam 5L kiszerelésben beszerezni, és mivel már rég készült egy CYC-os rendelésem bedobtam ezt is (így csak 1 szállítást kellett fizetnem).
    De ha betudtam volna szerezni, akkor most MWC-el lett volna a videó.
    Lehet ez így kellett össze jöjjön :C

    Novum Forum Siculorum

Új hozzászólás Aktív témák