Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belashx

    senior tag

    válasz jozsi252 #33809 üzenetére

    Mikor mentem érdeklődni, azt mondta, hogy 25-30e lesz a polír állapot függvényében, de szó nélkül kifizettem, mert jónak tűnt..
    A finish anyag (vagy hogy mondják?) miatt nem látszott semmi, csak most, hogy lejött róla.

    Azon gondolkoztam, hogy így én is meg tudnám csinálni, ha kicsit utánajárnék a dolognak, és elég elszánt vagyok. A pénzből tudtam volna venni hozzávaló eszközöket, időm pedig akad bőven.

    Ha végre jó lesz, nekiesek a waxolásnak, de így nincs értelme.
    Már "csak" a kőfelverődésekkel kell valamit kezdenem, hogy ne a fehér pöttyöket konzerváljam. Fusso Dark is fehér nyomokat hagyna? Mivel szedjem ki a fehér pöttyöket, mivel lehet eltávolítani a felverődésekből a políranyagot?
    Néztem a neten javítószínt, azzal elbíbelődnék előtte, de csak miután sikerült megtisztítanom rendesen.
    A javítófestéket gép nélkül el tudom normálisan dolgozni úgy, hogy ne tegyek kárt a környezetében?
    Fényezés is megfordult a fejemben, de nem feltétlenül szeretném. Ugyan odébb van az eladása (október végén vettem), és volt már javítva az elődeimnél, de nem rontanám a jövőbeni eladási esélyeim.

    Eddig read only voltam, de elfogytak a hozzászólások. :))

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Új hozzászólás Aktív témák