Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agent_k

    őstag

    válasz Formaster #19604 üzenetére

    Mondok mást és ezzel én le is zárom a témát. Ennyi kilométerre autót fenntartani egyszerűen luxus. Városban szaladgálni kell egy motor. Vidékre a mamához meg levisz a vonat is. Ott nincs téligumi meg nyári meg szerviz meg egyebek. Akinek egy gumi ilyen gondot jelent az mit csinál egy nagyobb szervíznél? Szilentek, fékek, kipufogó hegesztés az állandóan kis távok miatt kirohadó kipufogótól. Stb, stb.
    De mint mondtam a srác kezdő még. Friss jogsi, első autó. Nem ismerjük a körülményeket. Lehet még élnek benne a trotyli, szokni-szandálos vén fószerektől tanultak. Az 1.2HTP tipikus példája egyébként a szarrágásnak. Kérdez, mi válaszolunk, tanul, okosodik és kialakítja magának a saját elképzeléseit. Életemben nem tudnék ilyen autóval közlekedni. Inkább vennék egy switet akár régit is. Úgy mondom ezt, hogy most egy 2008-as e91-et hajtok.

    -Solt-
    Éreztem amikor olvastam, hogy neked nincs ilyesfajta autód. 1 millió körül már 2000-es évjáratú láncos 318i bmw-t lehet venni ami patika. Semmi bajod nem lesz vele. Nyilván a 20 éves autó 156ezer forintért sokkal jobb. :)
    A többivel részben egyetértek. Van is egy jó mondás a totalcaron olvastam "Ha létezne 712i bmw akkor azt venné a magyar" :)

    Tényleg, részemről a téma lezárva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák