Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Auto Finesse supportból nálam 10/10-re vizsgázott. Történt nemrég hogy az egyik 5L-es kannának a kupakja elrepedt, de nem találtam itthon olyat ami jó lett volna rá. Kutakodtam kicsit hogy mégis mibe kellene átönteni ami kibírja hosszú távon az erősebb pH-t, de végül inkább írtam az Auto Finesse-nek. Írták hogy küldenek kupakot Angliából, nem kértek egy ft-ot sem a postáért. Ezt ma meg is kaptam, először egy ajándék illatosító bukkant elő aminek meg is örültem mert rég ki akartam próbálni. [link]
    Aztán kicsúszott a tasakból 2 kupak ami 1 literes flakonra van. Nosza mondom egye fene írok nekik hogy nem jó kupakot küldtek. Pár percre rá jött is a válasz hogy küldenek új kupakot plusz valami freebies-t ami nem tudom mi akar lenni. Talán valami minta?
    Na mindegy, végül is tényleg nagyon rendesek, írtam nekik hogy ezt a postaköltséget már ki akarom fizetni mert kellemetlen már nekem hogy másodjára postázzák, de nem engedték.
    Szóval normális cég nagyon hogy Angliából is így foglalkoznak ilyen csipp csupp ügyekkel.

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák