Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz RP1980 #40000 üzenetére

    Pontosan így van :R
    Vannak rajta mosókarcok, de tényleg csak közelről látszik, ha nagyon nézed (meg ugye fehér autó, a fekete gyöngymetál autómon azért jobban látszott). Engem ez nem zavar, sem energiám vagy időm nincs arra, hogy polírozással kezdjem, majd ami még fontosabb, azt az állapotot fenn is tartsam. Folyamatos használatban van az autó, asszonyka is hajtja, gyerkőc hátul. Ez nem kiállítási autó, hanem családi verda:) Ettől még szeretem a lehetőségeimhez (idő) mérten kényeztetni, rendszeresen mosom, vigyázunk rá, ápolom a műanyagokat, stb, stb. Waxot is kap (TurtleWax). Ezt szeretném egy szinttel feljebb emelni, hogy pl. olyan waxot kapjon, ami tartós, hatásos és sokáig tart, mert biztos nem lesz időm havonta waxolni.

    Mosást otthon nem nagyon tudom megoldani, így marad a kézi autómosó. Ezzel együtt tudok élni, gépi mosóba nem viszem.

    Akkor az lesz, hogy alapos mosás + Fusso.

    A gumiápolót kérdeztem is az első posztban, mert valóban nagyon szépen mutat a fehérrel. Erre megírnátok mit vegyek, mi mutat legjobban az abroncsokon és mi a legtartósabb?
    Külső fekete műanyagokra ezt használom, ez van itthon: Turtle Wax Black in a Flash Gel

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák