Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stVikman

    senior tag

    Sziasztok!
    Ma egy laza 5 órás procedúra után felkerült a Fusso.
    Nem őszinte a mosolyom, motorháztető elég csíkos maradt, többi elem a korai sötétedés miatt holnap derül ki.
    Kocsit jól megáztattam, 2x mostam, először szivaccsal, másodszor a mikroszálas csüngőkből álló kesztyűvel.
    Gyurmázás nem lett e legszebb, szerintem a 2-4 fok közötti hőmérséklet nem éppen ideális neki. Túl kemény volt a gyurma, ezért forró vízben nyomogattam sűrűn. Érdekes, hogy gyurmázás után lett csíkos a kocsi.
    Utána letörölgettem szárító kendővel, és mivel egész nap fújt a szél, hamar száraz is lett.
    Vártam egy kis időt, majd jött a Fusso.
    Az első hiba, hogy elfelejtettem benedvesíteni a szivacsot, a második, hogy szerintem túl vastagon vittem fel a géptetőre. 3x próbáltam mindig vékonyabban és egyenletesebben felvinni, majd letörölni, de nem lett az igazi.
    Többi elemet megcsináltam, szépek lettek, de elég gyenge fényviszonyok voltak a vége felé, így lehet, hogy holnap a világosban elkap a bőgés. :D
    Törölgetéshez 2 polírkendőt használtam, de a motorháztetőt mikroszálassal is próbáltam, sikertelenül
    Hogyan tudom szebbé varázsolni? Mossam le holnap újra a géptetőt (már ha egyáltalán lejön róla a bevonat), vagy hagyjam inkább így tavaszig? :DDD

    Vikman

Új hozzászólás Aktív témák