Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orsib78

    tag

    válasz AMDFan #1883 üzenetére

    Nos mivel viszonylag nem olyan régi a rendszerem és gyakran változnak a források én azt csináltam, hogy vettem mindenhova az Inakustik Premium RCA kábeléből. Ez mégsem Tescós, de nem is vert a földhöz, hogy kellett venni 5 pár interkonnektet. Meg a Norstone normálisabb hangfalkábelei a hozzájuk való banándugókkal. Ennyi, elég hogy jól aludjak. A listámon a legutolsó dolog amivel játszani szeretnék az a kábelek. Amíg a rendszerem többi elemét nem ismerem és nem maxoltam ki, addig nem szívatom magam, hogy a kábelekkel is variáljak. Most vettem pl. új hangfalakat, szerintem az nagyobb változás mint bármilyen Van Del Hul csodakábel, aztán majd ha szépen minden kikristályosodott, akkor esetleg foglalkozok a kábelekkel. Egyébként mivel ChiFi rajongó is vagyok (mert azért az ember szereti szivatni magát), beszereztem egy-két Ghent Audio kábelt is és nem vagyok egyenlőre meggyőződve róla, hogy rosszabbak lennének az Inakustik-nál, sőt árban sokszor még csak nem is olcsóbbak. Viszont kiválaszthatod, hogy milyen alapanyagból gyártsák le, milyen csatlakozókkal. Izgalmasabb játék ezt felfedezni, mint bemenni egy boltba és simán csak csengetni a kasszánál. Hátha az ember egyszer valami gyöngyszemre akad...

Új hozzászólás Aktív témák