Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz btraven #10179 üzenetére

    Azt mondd meg nekem, mitől tekinthető egy vakteszt "sikerültnek". :U

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Mathiask

    senior tag

    válasz btraven #10179 üzenetére

    "Nem ugyanazt csinálja az agya."

    De. Te vaktesztelés vs zenehallgatásról írsz, amiről szó se volt. Én meg tesztelés vs vaktesztelésről. Nem zenehallgatásról van szó, hanem rövid tesztelésről, hogy a cat5 vagy 7 a jobb, vagy hogy van-e különbség. Eleve az volt a kideríteni való, hogy van-e különbség és ha van mi. Mint ahogy szinte mindenki ezt csinálja ha pl elmegy egy hifiboltba és dönteni akar, hogy ezt vegye meg, vagy azt. Kérjük, hogy hallgassuk meg azt a készüléket, utána meg amazt és elemezzük mi történt. Én erről beszélek. Pont ez a lényeg, hogy az egyik vakteszt elleni érv, hogy "de hát mást csinál az agya a zenehallgatáshoz képest". Ok, legyen. De akkor akkor is mást csinál az agy mikor meghallgatsz egy számot, kicseréled a készüléket, megint meghallgatod és közben próbálsz konklúziót levonni, hogy van-e különbség. És ezt mindenki csinálja gond nélkül.(akkor is, ha amúgy baja van a vakteszttel) Én azt mondom, hogy ha eleve így csinálja valaki, akkor ehhez képest az, hogy nem a készülék nevéhez társítjuk a hallottak alapján meghozott konklúziót hanem az "A" címkéhez már nem különbség az agy működését tekintve.

    "Nem értem miért akarod hárásót félrevezetni. "
    Ki ne találj már ilyeneket. Amúgy meg ne féltsed, rutinosabb annál szerintem, hogy rám, vagy bárkire hallgatna ha amúgy nem akar.

Új hozzászólás Aktív témák